تمرین لیگ پرشین

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

 

⚽️ مرحله نهایی چهارمین دوره لیگ فوتبال پرشین:

? با شرکت ٢۴ تیم فوتبال از ٨ استان کشور در سه رده‌ی نونهالان، نوجوانان و جوانان محلات حاشیه

قهرمانان بزرگ، نان‌آوران کوچک

 

 

? جمعیت امداد دانشجویی – مردمی امام علی (ع) پس از چندین سال فعالیت تیم‌های پرشین در نقاط مختلف کشور، اقدام به برگزاری یک لیگ بین تیم‌های پرشین از نقاط مختلف کشور نمود.

? هدف از برگزاری لیگ پرشین، گسترش پیام دوستی و همزیستی مسالمت‌آمیز میان افراد با قومیت‌ها، ملیت‌ها و مذاهب مختلف می‌باشد. در این لیگ کودکان و نوجوانان از محله‌های حاشیه که در آن‌ها تعصب‌های قومیتی و مذهبی فراوان است، یک هفته در کنار یکدیگر با روحیه جوانمردی و دوستی به رقابت می‌پردازند.

? از دیگر اهداف لیگ دادن انگیزه بیشتر به کودکان و نوجوانان در تیم‌ها، یافتن جایگاه اجتماعی بهتر و بالا بردن استحکام روحیه‌ای از طریق بازی در یک لیگ حرفه‌ای می‌باشد. تا کودکان و نوجوانان به این شکل با گرفتن انگیزه و یافتن یک الگو و مسیر مناسب برای زندگی، از معضلات محله‌های خود به دور باشند.

? همچنین رسانه‌ای شدن این موضوع و امکان استفاده از چهره‌های شاخص در فوتبال، می‌تواند به افکار عمومی نسبت به مساله معضلات اجتماعی و به خصوص کودکان کار، آگاهی بیشتری بدهد. به علاوه بار دیگر بر نقش ورزش در کاهش آسیب‌های اجتماعی و وظیفه نهادهای مسئول در این زمینه تاکید می‌شود.

 

 

? ٢۴ مرداد تا ٢ شهریور، ساعت ۱۷ تا ٢۴

? ولنجک، خیابان مقدس اردبیلی، میدان دانشگاه، دانشگاه شهید بهشتی، زمین چمن طبیعی دانشگاه شهید بهشتی

✅ حضور برای همگان آزاد و رایگان

 

 

?۰۲۱ – ۸۸۹۳۰۸۱۶

? persian.sosapoverty.org

 

ویدئوهای مرتبط

تیزر جراحی دکتر آملی
تیزر معرفی شاتوت
تبریک عید فطر
معرفی استودیوی رساترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.