تیزر معرفی برنا

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

مؤسسه خیریه بنیاد خیریه رهروان نبی اعظم (ص) (برنا) در سال ۱۳۸۸ به دنبال اخذ مجوز از وزارت کشور و زیر نظر پلیس امنیت عمومی به شماره ۲۳۹۰۲ به ثبت رسیده است.

هدف از تاسیس بنیاد خیریه برنا حمایت و توانمندسازی خانواده های ایتام ، بی سرپرست وبدسرپرست است تا مشکلات مادی و معنوی آن ها مرتفع شود وسطح کیفیت زندگی ( مادی و معنوی) آنان ارتقا یابد.
همچنین تلاش می کند فرهنگ صحیح یاری رساندن به مددجویان را در جامعه گسترش دهد و با شیوه های نو ازعزت نفس وکرامت انسانی آنها حمایت کند. برای دستیابی به این اهدف اقدامات زیر صورت می گیرد:
۱-تحقیق و مطالعه در مورد اطلاعات موجود در فرم درخواست مددجو
۲-بررسی های روانشناسی توسط کارشناسان علوم روانشناسی بنیاد
۳- حمایت مالی در جهت رفع مشکلات روزمره این عزیزان که غالبا هیچ منبع درآمدی ندارند.
۴- ارتقاء سطح فرهنگی، علمی و آموزشی مددجویان
۵- ایجاد تفریحات سالم برای کلیه افراد خانواده
این حمایت ها در غالب واریز کمک هزینه زندگی ، توزیع سبد ارزاق، اهدای جهیزیه مددکاری، ودیعه گذاری مسکن ،کمک هزینه تحصیلی، مشاوره های تحصیلی برای فرزندان،تشکیل کلاس های تقویتی، مشاوره های خانواده وپزشکی ودندان پزشکی، حمایت های موقت درمانی برای بیماریهای خاص و مزمن همچون سرطان ،ام اس و… می باشد.
این مؤسسه ،حدود۵۰۰ خانوار مددجو را تحت پوشش وحمایت خود قرارداده است که این تعداد گاه به طور مقطعی به ۸۰۰ خانوار میرسد.
برنا نهادی مردمی وغیر سیاسی و غیر دولتی است که با حمایت های مالی خیرین و حامیان اداره می شود واین مجموعه افتخار دارد که به عنوان امین مردم نقش رابط را بین حامی ومددجو ایفا می کند.
شیوه های ارتباط حامیان با برنا :
۱-توزیع صندوق صدقات؛
۲-حامیان ماهیانه؛
۳-حامی مشخص(فرزند خوانده)
۴-کمک های غیر نقدی
۵-همکاری های حرفه ای
۶-کمک های نقدی واریز به حساب واینترنتی

ویدئوهای مرتبط

تبریک عید قربان
تیزر معرفی چیز گپ ۷
تیزر مرور سریع پارسیان
نسیبا، نسیه بازار ایران

یکی فکر در “تیزر معرفی برنا

 1. با سلام و آرزوی توفیق شما در خدمت به محرومان
  در لیست فعالیت های برنا مطلبی در جهت توانمند سازی سرپرستان که احتمالن بیشتر آنها زنان هستند ،ندیدم.آیا شما در این زمینه فعالیت دارید ؟
  اگر پاسخ مثبت است چه کارهایی انجام می دهید؟

  1. قسمتی از فعالیت‌های شرکت در زمینه‌ی فعالیت‌های عام‌المنفعه هستند و در حال حاضر با جمعیت امداد دانشجویی – مردمی امام علی (ع) همکاری می‌کنیم؛ اگر به سایت این سازمان مردم‌نهاد رجوع بفرمایید خواهید دید که رسالت اصلی آن‌ها کمک به زنان بدسرپرست و کودکان کار است.
   تیزرهای خیاطخانه فرشته در این رابطه است؛ خیاط خانه فرشته یکی از خانه‌های اشتغال زیر مجموعه‌ی خانه‌ ایرانی مولوی است که این خانه هم یکی از خانه‌های جمعیت امام علی (ع) در سراسر ایران است.

 2. سلام علیکم علاقمند بودم عملکرد ۱۰ساله آن بنیاد را واقدامات موثرش باتوجه به اهدافی که علام کرده اند را مطلع شوم ممنون

  1. از اطلاعات تماس در متن ویدئو استفاده بفرمایید و با خود خیریه تماس بگیرید؛ استودیوی رساترین این تیزر را با اهداف بشردوستانه و به صورت رایگان برای خیریه تهیه کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.